top of page
Riesva_pilkas.png

LT  l  EN

Apie mus

Esame savo srities profesionalai ir jau daugiau nei 20 metų specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje.

Veiklą pradėjome dar 1997 metais įkurdami nedidelį šeimos verslą, kurį nuosekliai ir su dideliu atsidavimu užauginome iki tarptautinius projektus vystančios kompanijos. Savo gamyklines patalpas išplėtėme iki 1000 kv.m. ir subūrėme aukščiausios kategorijos meistrų komandą. 

Būtent šios kvalifikuotos ir atsidavusios komandos dėka gamindami baldus dirbame tiek su moderniom, tiek ir su klasikinėm technologijom, kad įgyvendintume pačius įvairiausios užsakovų reikalavimus.  Mūsų erdvios patalpos, moderni technika ir profesionali komanda įgalina mus  sklandžiai dirbti su ypatingai dideliais projektai, - laisvalaikio, biurų ar privačiais interjerais. 

 

Per 20 atsidavusio darbo metų užsitarnavome partnerių pasitikėjimą ir galime didžiuotis įgyvendinę pasaulinio garso architektų bei interjero dizainerių sumanymus privačiuose ir viešuose interjeruose Londone, Nicoje, Monake.

 

 

Mūsų kompanijoje mes tikime, kad kokybiški baldai visuomet yra kruopštaus darbo, ilgametės patirties ir meilės savo sričiai rezultatas.

DOMUS GALERIJA

Lukšio 32, Vilnius

+370 6 87 96199

riesva@gmail.com

Susisiekite su mumis:

Ačiū, Jūsų žinutę gavome. Atsakysime Jums greitu metu.

bottom of page